Web Tasarım

Adana’da web tasarımı yapan firmalar arasında önde gelen reklam ajanslarından Üç Yirmiiki Grafik Tasarım olarak, Adana’da çalıştığımız marka ya da kuruma ait başta kurumsal web site tasarımı ve alt markalar, projeler için internet sitesi ve e-ticaret sitesi olmak üzere markanın/kurumun bir çok dijital gereksinimini karşılamaktayız.

 

Firmanızın büyük kitlelere hitap etmesi ve kalıcı başarı sağlanmasının en ekonomik ve kolay yolu web site sahibi olmaktır. Firmanız hakkında yararlı bilgiler paylaşabileceğiniz, ürün ve hizmet gruplarını hedef kitlenize anlatabileceğiniz etkili bir iletişim yolu olarak kullanabileceğiniz bir ortamı web sitesi sayesinde sağlayabilirsiniz.

 

Aynı zamanda bu web sitenizin yönetimi ekibimiz içerisinde gerçekleştirilir, sürekli yenilenme ve sürekli bir adım önde olma fırsatı, firmanızın ticari hayatı boyunca yeni bilgiler ürünler ve hizmetler sunabileceğinizi düşünürsek güncel kalmak, şirketinizin imajının sağlam olmasını sağlayacaktır.

 

Teknoloji ve web tasarım trendlerine uygun "Kullanıcı Dostu, Css3, Html5, Responsive" olarak üretilen bu çalışmalar tamamen özgün ve yenilikçi olarak kurumsal kimliğinizi ve markanızı en iyi şekilde yansıtmayı amaçlamaktadır.

Adana Web Tasarım

Responsive web sitenizin mobil uyumluluğu ile ziyaretçilerinize kolaylık sağlayın

Responsive web tasarım, web sitenizin tablet, cep telefonu gibi mobil cihazlara göre duyarlı, uyumlu olması; site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenmesi anlamına gelmektedir. Ürettiğimiz mobil uyumlu internet siteleri, web sitenizi ziyaret eden kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlayarak iyi bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır.

Adana Responsive Web Tasarım

Seo uyumu ile arama motorları web sitenizi sevsin

Web sitenizin internette yayınlanması için gerekli kodları içeren en güncel standart bir web yazılım dili olan Html5 yeni etiketleri sayesinde arama motorlarına(Google, Yandex, Bing) web siteniz hakkında bilgi vermesi için harika bir yöntemdir, bu nedenle arama motoru yazılımlarının işini teknik tarafta kolaylaştırmak adına bu gibi güncel web yazılım dillerini kullanmaktayız.

 

Google, kullanıcıya en hızlı en iyi bilgiyi sunmak için çalıştığı gibi, web sitenizinde bu doğrultuda çalışmasını istiyor ve buna göre sıralama faktörlerini belirlediğini söylüyor!

 

Üç Yirmiiki Grafik Tasarım olarak ürettiğimiz internet sitesi tasarımlarında mobil ve seo uyumlu teknolojilerden faydalanarak işletmeniz ile ilgilenen kullanıcıların sizi kolaylıkla bulmasını sağlıyor ve web sitenizi ziyaret ettiklerinde kaliteli kullanıcı deneyimi yaşaması için gerekli altyapıyı firmanız için oluşturuyoruz.

Adana SEO

Son Çalışmalarımız

yukarı