ÖYKÜMÜZ

Üç Yirmiiki Grafik Tasarım, genç olmalarına rağmen sektöre her biri kendi alanında uzun yıllarını veren Y kuşağı kreatif ekibi ve 2003’ten itibaren Grafik Tasarım ve Reklamcılık konusunda tecrübe sahibi olan yönetici kadrosu ile markaların, logo tasarımı, kurumsal kimlik, afiş, ilan, broşür, katalog gibi grafik tasarım çalışmaları ve dijital alanda kurumsal internet sitesi, blog ve e-ticaret siteleri oluşturulmasının yanısıra sosyal medya yönetimi ile birlikte, tüm grafik tasarım ve reklam gereksinimlerini karşılayan bir tam hizmet reklam ajansıdır.

Üç Yirmiiki Grafik Tasarım, çalıştığı markaların tüm grafik tasarım ihtiyaçlarını karşılar, web sitelerini oluşturur ve yönetir, sosyal medya sitelerinde markanın dijital iletişimini yürütür.

YARATICI

İyi bir grafik tasarımın; akılda kalıcı olması, hitap ettiği kitleyi harekete geçirmesi ve marka kimliğini doğru yansıtması gerekmektedir. Üç Yirmiiki Grafik Tasarım; markaların ihtiyaç duydukları logo tasarımı, kurumsal kimlik, afiş, ilan, broşür, katalog gibi tasarım çalışmaları başta olmak üzere markanın tüm grafik tasarım ve reklam gereksinimlerini en özgün, en sade, ve en orijinal şekilde hazırlamak için ayrıca özen gösterir. Kreatif ajans olarak hizmet veren Üç Yirmiiki Grafik Tasarım’ın yaratıcı tasarım ekibi standart grafik tasarımların dışına çıkmak kasıtlı olarak kalıplaşmış tasarım tabularını yıkmak için kendisini sürekli olarak yenilemeye ve geliştirmeye çalışmaktadır.

SOSYAL

Pazarlama ve iletişim faaliyetlerinin hızla değiştiği günümüzde, dijital mecralarda kurum olarak varolmak oldukça önemli hale gelmiş durumdadır. Bu mecralarda olmanın en önemli kuralı ise güncel olmak ve çift yönlü iletişim kurabilmektir. Üç Yirmiiki Grafik Tasarım, markaların sosyal medya hesaplarının ve web sitelerinin yönetimini üstlenerek markanın dijital dünyada iletişimini sürdürür. Trendlerin çok hızla geliştiği ve hatta değiştiği dijital dünyada yenilikleri yakalamak sadece bu konuda özel çaba gösteren çalışanları olan ajanslar için mümkündür. Üç Yirmiiki Grafik Tasarım kendi içinde oluşturduğu dijital - sosyal medya departmanı ve konusunda uzman içerik yöneticileri ile sanal dünyayı yönettiği marka ve kurumlar adına yakından takip eder.

DİNAMİK

Türkiye ve dünyada reklam ve teknoloji dünyası devamlı bir değişim ve gelişim sürecindedir. Bu gelişmelere ayak uydurmak, yenilikleri doğru projelerde doğru şekilde kullanmak oldukça önemlidir. Üç Yirmiiki Grafik Tasarım değişen teknoloji ve tasarım dünyasını yakından takip ederek, sektördeki yenilikleri ortaya çıkardığı projenin yapısına uyarlayarak hayata geçirir. Özellikle genç kuşağa personel yatırımı yapmış olan ve kendi iç eğitimlerini düzenli olarak geliştiren Üç Yirmiiki Grafik Tasarım, kadrolaşmış genç ve uzman ekibi ile marka ve kurumları en inovatif biçimde temsil ederler.

yukarı