AJANS HİZMETLERİ

Reklam ve pazarlama iletişimin hızla değiştiği günümüz iletişim dünyasında bir marka için 360 derece pazarlama faaliyetlerinde bulunmak markanın varlığını sürdürmesi için hayati öneme sahiptir. Geleneksel reklam faaliyetlerinin dijital reklamcılıkla iç içe geçtiği, dijital reklamcılığın her sektörden firma için çok önemli hale geldiği günümüz reklamcılık dünyasında bu faaliyetlerin profesyonel olarak yapan bir ajans tarafından yürütülmesi markanın rakiplerinden ayrışarak ön plana çıkmasını sağlar.

 

Üç Yirmiiki Grafik Tasarım olarak bir tasarım atolyesi gibi çalışırız. Çalıştığımız markaların logo tasarımı, kurumsal kimlik çalışmaları, gazete ve dergi reklamları, afiş, broşür ve katalog tasarımları gibi hizmetleri, markanın talebi doğrultusunda yerine getirmekteyiz.

 

Üç Yirmiiki Grafik Tasarım olarak çalıştığımız marka ya da kurumu kurumsal ortağımız olarak görür, marka çıkarları doğrultusunda, markaya fayda sağlayacak adımlar atarız. Genç ve yenilikçi ekibimiz ile yaratıcı ve eğlenceli işler üretirken, markanın sektöründe ilerlermesi adına projeler üretiririz.

Adana Reklam Ajansı
Adana Grafik Tasarım

GRAFİK TASARIM

Bir markanın tasarım hikayesi logosundan başlayarak, tüm basılı işlerinde kendini gösterir. Markanın dışarıya açılan yüzünü yansıtan bu tasarımlar markanın karakterini yansıtmalı, bir tasarım dili olmalıdır. Bu dili oluşturmak da bir çok bileşenin bir araya gelmesi ile mümkün olur.

 

Üç Yirmiiki Grafik Tasarım olarak bir tasarım atolyesi gibi çalışırız. Çalıştığımız markaların logo çalışmaları, gazete ve dergi reklamları, afiş, broşür ve katalog tasarımları gibi hizmetleri, markanın talebi doğrultusunda yerine getirmekteyiz.

 

Yaratıcı tam hizmet olarak çalıştığımız markaların yanı sıra ajans olarak çalışmak istemeyen marka ya da kurumlar için sadece mevcutta olan ihtiyaçları doğrultusunda grafik tasarım çalışmaları üretiririz.

WEB TASARIM

Firmanızın büyük kitlelere hitap etmesi ve kalıcı başarı sağlanmasının en ekonomik ve kolay yolu web site sahibi olmaktır.

Firmanız hakkında yararlı bilgiler paylaşabileceğiniz, ürün ve hizmet gruplarını hedef kitlenize anlatabileceğiniz, etkili bir iletişim yolu olarak kullanabileceğiniz bir ortamı web sitesi sayesinde sağlayabilirsiniz. Üstelik firmanızın ticari hayatı boyunca yeni bilgiler, ürünler ve hizmetler sunabileceğinizi düşünürsek güncellenebilir bir web sitesine sahip olmak en doğru tercih olacaktır.

 

Üç Yirmiiki Grafik Tasarım olarak çalıştığımız marka ya da kuruma ait kurumsal websitesi tasarımı, alt markalar ve projeler için internet sitesi oluşturmak başta olmak üzere markanın bir çok dijital gereksinimini karşılamaktayız. Aynı zamanda bu sitelerin yönetimi ekibimiz içerisinde gerçekleştirilir.

 

Teknoloji ve tasarım trendlerine uygun olarak gerçekleştiren bu çalışmalar, marka ya da kurumun online dünyada var olması için en önemli adımdır.

Adana Web Tasarım
Adana Sosyal Medya

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya, Web 2.0'ın kullanıcı hizmetine sunulmasıyla birlikte, tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşılmasını sağlayan medya sistemidir. Sosyal medyanın geleneksel medyaya göre daha düşük maliyetli olabilmesi ve reklam hedeflemelerinin daha keskin olması reklam faaliyetlerinde gün geçtikçe daha önemli hale gelmesini sağlamıştır.

 

Üç Yirmiiki Grafik Tasarım olarak bünyemizde barınan profesyonel dijital pazarlama ekibi ile, Facebook, Youtube, Instagram ve Twitter başta olmak üzere markanın hedef kitlesine ulaşabileceği sosyal mecralarda, marka adına dijital iletişim çalışmalarını yürütmekteyiz.

 

Sosyal medya hesaplarında marka adına hesaplar açar, marka dili ve görsel stili oluşturarak bu mecralarda marka adına, markanın hedef kitlesiyle çift yönlü iletişim kurarız. Facebook ve instagram sponsorlu reklam ile doğru hedef kitleye doğru mesajı ileterek en verimli şekilde sonuç alınması için çaba sarf ederiz.

yukarı