AJANS HİZMETLERİ

Reklam ve pazarlama iletişimin hızla değiştiği günümüz iletişim dünyasında, özellikle geleneksel reklam faaliyetlerinin dijital reklamcılıkla iç içe geçtiği ve hatta dijital reklamcılığın çok önemli hale geldiği günümüz reklamcılık dünyasında, bir marka için 360 derece pazarlama faaliyetlerinde bulunmak markanın varlığını sürdürmesi için hayati öneme sahiptir. Bu faaliyetlerin, profesyonel bir ajans tarafından yürütülmesi markanın rakiplerinden ayrışarak ön plana çıkmasını sağlar.

 

Üç Yirmiiki Grafik Tasarım olarak, ajans tipi çalıştığımız firmalarımız ile o firmaların kendi bünyesindeki bir Grafik Tasarım ve Reklam Departmanı gibi çalışırız. Firmanın kendi bünyesinde bir departman kurması ya da tek bir personel çalıştırması yerine firmanın grafiker, webmaster, coder, metin yazarı ve sosyal medya yönetim uzmanı ihtiyaçlarına cevap vererek, her türlü logo tasarımı, kurumsal kimlik çalışmaları, internet sitesi, blog ve mikro siteleri, gazete ve dergi reklamları, afiş, broşür, katalog tasarımları ve aylık düzenli sosyal medya tasarım ve yönetim hizmetleri gibi tüm grafik ve tasarım işlerini yürütürüz. Firmaların bütçe ve medya planlamalarını yapar gerektiğinde medya satınalma işlemlerini üstlenir ve yürütürüz.

 

Üç Yirmiiki Grafik Tasarım olarak çalıştığımız marka ya da kurumu kurumsal ortağımız olarak görür, marka çıkarları doğrultusunda, markaya fayda sağlayacak adımlar atarız. Genç ve yenilikçi ekibimiz ile yaratıcı ve eğlenceli işler üretirken, markanın sektöründe ilerlemesi adına projeler üretiriz.

Adana Reklam Ajansı
Adana Grafik Tasarım

GRAFİK TASARIM

Bir markanın tasarım hikayesi logosundan başlayarak, tüm basılı işlerinde kendini gösterir. Markanın dışarıya açılan yüzünü yansıtan bu tasarımlar markanın karakterini yansıtmalı, bir tasarım dili olmalıdır. Bu dili oluşturmak da bir çok bileşenin bir araya gelmesi ile mümkün olur.

 

Üç Yirmiiki Grafik Tasarım olarak bir tasarım atölyesi gibi çalışırız. Çalıştığımız markaların logo çalışmaları, gazete ve dergi reklamları, afiş, broşür, katalog tasarımları ve sosyal medya tasarımları gibi hizmetleri, markanın talebi doğrultusunda yerine getiririz. Yaptığımız demo usulü çalışma yöntemi ile çalışmanın her aşamasında firmanın onayı alınır ve gerek tasarım senaryosu, gerek metni gerekse sloganı yapılan tasarım ile birlikte bir bütün halinde sunulur.

 

Yaratıcı tam hizmet olarak çalıştığımız markaların yanı sıra ajans olarak çalışmak istemeyen marka ya da kurumlar için sadece mevcutta olan ihtiyaçları doğrultusunda grafik tasarım çalışmaları üretiriz.

WEB TASARIM

Firmanızın büyük kitlelere hitap etmesi ve kalıcı başarı sağlanmasının en ekonomik ve kolay yolu websitesi sahibi olmaktır. Firmanız hakkında yararlı bilgiler paylaşabileceğiniz, ürün ve hizmet gruplarını hedef kitlenize anlatabileceğiniz, etkili bir iletişim yolu olarak kullanabileceğiniz bir ortamı web sitesi sayesinde sağlayabilirsiniz. Üstelik firmanızın ticari hayatı boyunca yeni bilgiler, ürünler ve hizmetler sunabileceğinizi düşünürsek güncellenebilir bir web sitesine sahip olmak en doğru tercih olacaktır.

 

Üç Yirmiiki Grafik Tasarım olarak çalıştığımız marka ya da kuruma ait kurumsal websitesi tasarımı, alt markalar ve projeler için blok ve mikro internet siteleri oluşturmak başta olmak üzere markanın bir çok dijital gereksinimini karşılamaktayız. Aynı zamanda bu sitelerin yönetimi ekibimiz içerisinde gerçekleştiririz. Mobil uyumlu responsive internet siteleri, güncel SEO altyapısına uygun, dinamik yapıda içerik ekleyebileceğiniz kontrol panelli en son internet teknolojilerine uygun olarak hazırlanmakla birlikte öncelikli bir grafik tasarım firması olmamız sebebiyle tasarlanan internet sitelerinin en önemli kısmı ise güncel tasarım trendlerine yakışır kolaylıkta ve güzellikte olmasıdır.

 

Marka ya da kurumun online dünyada var varolurken, en son teknoloji ve tasarım trendlerine uygun olması, bir internet sitesinde dikkat edilmesi gereken en önemli husustur.

Adana Web Tasarım
Adana Sosyal Medya

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya, Web 2.0'ın kullanıcı hizmetine sunulmasıyla birlikte, tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşılmasını sağlayan medya sistemidir. Sosyal medyanın geleneksel medyaya göre daha düşük maliyetli olması ve reklam hedeflemelerinin daha keskin olması reklam faaliyetlerinde gün geçtikçe daha önemli hale gelmesini sağlamıştır.

 

Üç Yirmiiki Grafik Tasarım olarak bünyemizde barınan profesyonel dijital pazarlama ekibi ile, Facebook, Youtube, Instagram, Twitter ve Linked in inn başta olmak üzere markanın hedef kitlesine ulaşabileceği sosyal mecralarda, marka adına dijital iletişim çalışmalarını yürütmekteyiz.

 

Sosyal medya hesaplarında marka adına hesaplar açar, marka dili ve görsel stili oluşturarak bu mecralarda marka adına, markanın hedef kitlesiyle çift yönlü iletişim kurarız. Facebook ve instagram sponsorlu reklam ile doğru hedef kitleye doğru mesajı ileterek en verimli şekilde sonuç alınması için çaba sarf ederiz.

yukarı